ANKARA ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

2017-2018 eğitimi-öğretim yılında da  sizlerin yetenek ve isteklerine göre yeni başarılara imza atmasını canı gönülden arzularken, okulunuzda, derslerinizde, her türlü sportif, sanatsal ve kültürel etkinliklerde  sistemli çalışmayı ilke edinen, sorumluluk sahibi en önde istekli bireyler olmayı kendinize ilke edininiz. Öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla olan iletişimleriniz sevgi, saygı temeline dayalı olarak başarılı bir öğretim yılı geçireceğinize inanıyor ve ilçe milli eğitim camiası olarak kucak dolusu sevgilerimi sunarken, yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum.

Değerli Meslektaşlarım,

Yarınlarımız olan çocuklarımızı; yaratıcı düşünen, iletişim becerileri gelişmiş, problem çözebilen, çevresine saygılı, bilişim teknolojilerini kullanabilen ve bütün bu becerileri etkili ve güzel kullanabilen bireyler olarak yetiştirmek asli görevimizdir. 2017-2018 eğitim öğretim yılının hep birlikte en verimli şekilde mutluluk ve başarılarla dolu güzel bir yıl olması dileğiyle.

Değerli Veliler;

              Çocuklarımızın eğitiminde okul-aile işbirliği esasına dayalı olarak öğretmen ve okul yönetimi ile sürekli iletişim içerisinde olacağınıza inanıyorum. Sizlerin katkı ve destekleriyle 2017-2018 eğitim öğretim yılında da çocuklarımıza olan desteğiniz ve onlara özgüven kazanmalarında yardımcı olacağınız temennisiyle yeni öğretim yılınız hayırlı olsun. 

 

 

Lokman ÇELEBİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Çamlıdere Hükümet Konağı Cumhuriyet Caddesi 06740 Çamlıdere Ankara - 0 312 753 1398

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.