ANKARA ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENİMİZ ÇANKAYA KÖŞKÜNDE

ÖĞRETMENİMİZ ÇANKAYA KÖŞKÜNDE

İlçemiz Halk Eğitim Merkezi el sanatları/nakış öğretmeni Yasemin SERÇE; 24 Kasım Öğretmenler günü kutlama programı için her ilden seçilen 3 öğretmen arasında Ankara´da temsil için seçilen öğretmenimiz  önce Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk´ü anmak ve çelenk töreni için  anıtkabir´e çıktılar. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN´ın Cumhurbaşkanlığı külliyesinde düzenlediği programa katıldılar.

 

Ayrıca öğretmenimizin  ANKARA Temsilcisi olarak seçilmesinden dolayı Çankaya Köşkü’nde Başbakanımız Sayın  Binali YILDIRIM ve eşi Semiha YILDIRIM’ın ev sahipliği yaptığı, Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ’ ın da katıldığı yemekte  yer alarak İlimizi temsil etmiştir. Öğretmenimiz Yasemin SERÇE’ye bir teşekkür plaketide ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Lokman ÇELEBİ tarafından verilmiştir. Öğretmenimiz Yasemin SERÇE´ye ; Çamlıdere´mize ve Ankara´mıza bu gururu yaşattığı için sonsuz teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.


27-12-201627-12-201627-12-201627-12-2016

Çamlıdere Hükümet Konağı Cumhuriyet Caddesi 06740 Çamlıdere Ankara - 0 312 753 1398

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.