ANKARA ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMI

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMI

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma Programı 09:45 de Çamlıdere Hükümet Konağı’nda Saygı duruş, İstiklal Marşının ardından Çelenk Koyma Töreni ile başladı. 10:00 Anadolu İmam Hatip Lisesi kapalı spor salonunda İlçemiz Kaymakamı Sayın Aydın ERDOĞAN,  Garnizon Komutanı, Emniyet Müdürü, Çamlıdere Belediyesi Başkan Yardımcısı  ve tüm idare amirlerinin katılımıyla gerçekleşen programda; İlçe Milli Eğitim Müdürü Lokman Çelebi’nin günün anlam ve önemini içerin konuşmasının ardından  Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin hazırlamış oldukları şiirler, tiyatro,  Kuran tilaveti, zeybek oyunu ile şehitlerimiz anıldı.

 

Programın hazırlanmasında emeği  geçen  Okul Müdürü Kadir KANDEMİR, görevli öğretmenler  ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. 

 

Beyler Mahallesi, Cumhuriyet Cad. Dikilitaş Küme Evleri 187/2, 06740 Çamlıdere Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü 2.Kat Çamlıdere/Ankara - 0 312 753 13 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.