ANKARA
ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2015 - 2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KARNE DAĞITIM TÖRENİ
![2015 - 2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KARNE DAĞITIM TÖRENİ](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_20123133_karneedsc_858722.jpg)
2015-2016 Eğitim Öğretim yılı sonu karne dağıtım töreni Osmansin İlkokulu ve Ortaokulu´nda İlçe Kaymakamı Sayın Aydın ERDOĞAN , İlçe Jandarma Komutanı Ertuğrul KILIÇ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Lokman ÇELEBİ, İlçe Emniyet Müdür Vekili Mehmet Zeki ÇİÇEK ve diğer daire amirlerinin katılımı ile gerçekleştirilerek ,öğrencilerin karne sevincine ortak olundu.