ANKARA ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2016-2017 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILINIZ HAYIRLI OLSUN

2016-2017 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILINIZ HAYIRLI OLSUN

“Okullarımızın açıldığı bu gün, hem milyonlarca öğrencimiz için, hem de velilerimiz, öğretmenlerimiz, Millî Eğitim camiamız ve tüm milletimiz için çok anlamlı bir gün. 

Bütün Türkiye genelinde öğrencilerimizin okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.
 
Yeni eğitim öğretim dönemi; ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma hedefi doğrultusunda en önemli basamağın nitelikli bir eğitim olduğundan hareketle, çocuklarımızın pozitif bilimleri kavramasıyla birlikte, milli ve manevi değerlerimizi öğrenme ve yaşama anlamında da iyi bir fırsat olarak görülmelidir.
 
Sürekli değişen, değişim hızı katlanarak artan bir dünyada hedeflere ulaşabilmek hiç kolay değil.  Bilişim teknolojilerinin gündelik hayatımızı nasıl derinden etkilediğini hepimiz görüyoruz. Bu yüzden, öğrencilerimizin bu çekici teknolojik dünyaya kendilerini kaptırıp gitmemeleri, bu teknolojik dünyayı bilinçli ve en faydalı şekilde, kullanmaları büyük bir önem taşımaktadır.

Ülke genelinde öğrenci, öğretmen ve velilerimiz arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim ve işbirliği ile bu eğitim öğretim dönemini bir önceki yıldan daha verimli ve başarılı geçirmesi, daha müreffeh bir Türkiye’nin teminatı olacaktır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim câmiasına başarılar diliyor, 2016-2017 eğitim öğretim döneminin Türkiyemize yeni ufuklar açmasını temenni ediyorum.” 

 

                                                                                                                                   Lokman ÇELEBİ

                                                                                                                    Çamlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü

Beyler Mahallesi, Cumhuriyet Cad. Dikilitaş Küme Evleri 187/2, 06740 Çamlıdere Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü 2.Kat Çamlıdere/Ankara - 0 312 753 13 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.