ANKARA
ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI
![29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_16103742_img_4338.jpg)
Cumhuriyetin ilanının 92. Yıldönümü sebebiyle ilçemiz Kaymakamı Sayın Aydın ERDOĞAN, Belediye Başkanlığı, Garnizon Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü,Milli Eğitim Müdürlüğü, daire amirlerinin ve okul müdürlerinin katılımıyla 28 Ekim 2015 günü saat: 13:00´da Çamlıdere Kaymakamlığında Çelenk Koyma Töreninin ardından 29 Ekim 2015 günü saat: 11:00´da Merkez Atatürk Ortaokulu´nda tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin katılımıyla kutlamalar gerçekleştirilmiştir.