ANKARA
ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AB´Yİ ÖĞRENİYORUM YARIŞMASININ İLK ELEMESİ YAPILDI
![AB´Yİ ÖĞRENİYORUM YARIŞMASININ İLK ELEMESİ YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_26140359_20150513_103854.jpg)
AB´yi öğreniyorum yarışması kapsamında İlçemiz Belediye Konferans Salonunda Düzenlenen yarışmaya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü,Okul Müdürlerimiz ve Öğrencilerin Katılımıyla gerçekleştirilmiştir.
25.05.2015 tarihinde Çamlıdere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ankara elemelerine katılmıştır.Kendilerini tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.