ANKARA
ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ankara Milletvekili Sayın Lütfiye Selva ÇAM; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti.
Ankara Milletvekili Sayın Lütfiye Selva ÇAM; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cihangir CANTÜRK'ten ilçemizde eğitim konusunda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Sayın vekilimize; nazik ziyaretleri ve ilçemize vermiş olduğu destekleri için teşekkür ederiz.![Ankara Milletvekili Sayın Lütfiye Selva ÇAM; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_06/24193027_f147e047-3ce4-488d-b7ec-279d7a751cf0.jpg)