ANKARA ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk İlkokulumuzu Tebrik Ederiz

Erasmus+ Okul Eğitimi Akreditasyonu, 2024 Teklif Çağrısı Dönemi'nde  konsorsiyum üyesi olmak için Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Atatürk İlkokulumuzun yaptığı başvuru kabul edilmiştir.
Atatürk İlkokulumuzu Tebrik Ederiz

Ankara İl Milli eğitim Müdürlüğü'nün Erasmus+Okul Eğitimi AKreditasyonu 2024 Teklif Çağrısı dönemi için Atatürk İlkokulumuz tarafından proje başvurusnda bulunuldu. Öğrencileri akademik,psiko-sosyal ve davranışsal olarak detaylı gözlemi içeren Observe-follow up&know me (Gözlemle-takip et ve tanı beni) isimli Erasmus Projesi kabul edildi. Avrupa Birliği Komisyonu tarafından hibelendirilecek proje kapsamında öğretmenlerimiz Avrupa Birliği ülkelerinden birinde kurs görüp işbaşı gözlem yapma fırsatı bulacaklar. Bu deneyim sayesinde öğrencilerimizin akademik başarıları ve sosyal davranışlarının takibi ve değerlendirilmesi uluslararası bir boyut kazanarak okul başarısının yükselmesine katkı sunulacaktır.Projenin hazırlanmasında emeği geçen idari personel ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Beyler Mahallesi, Cumhuriyet Cad. Dikilitaş Küme Evleri 187/2, 06740 Çamlıdere Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü 2.Kat Çamlıdere/Ankara - 0 312 753 13 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.