ANKARA ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇAMKORU DOĞA OKULU PROJESİ KAPANIŞ TÖRENİ

ÇAMKORU DOĞA OKULU PROJESİ  KAPANIŞ TÖRENİ

                 Kalkınma Ajansı 2014 Yılı Sosyal Kalkınma Altyapısının Güçlendirilmesi Mali Destek Programı kapsamında desteklenen ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı 9. Bölge Müdürlüğü tarafından yürütülen Çamkoru Doğa Okulu projesinin kapanış töreni Çamlıdere  İlçe Milli Eğitim Müdürü, Orman İşletme Müdürü, Emniyet Müdürü, Tema Vakfı Ankara Bölge TemsilcisiAnkara Kalkınma Ajansı Temsilcileri, proje ortakları ve Çamlıdere ve Kızılcaham ilköğretim okullarından öğrencilerin de katılımıyla gerçekleştirildi. 

               Kalkınma Ajansı´ndan yapılan açıklamada, proje ile Ankara´da farklı kesimlerden özel sosyal politika gerektiren çocukların eğitim, rekreasyon ve spor hizmetlerine erişimin artırılması amaçlandığı vurgulanarak "Çamlıdere´deki Çamkoru Tabiat Parkı alanında kurulan Çamkoru Doğa Okulu, Ankara´nın tüm ilçelerindeki öğrencilere  hizmet vermek üzere oluşturulmuştur.

                İlçemize yapılan destekleri ve katkılarından dolayı Ankara Kalkınma Ajansı ve Proje ortaklarına teşekkür ederiz.

Beyler Mahallesi, Cumhuriyet Cad. Dikilitaş Küme Evleri 187/2, 06740 Çamlıdere Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü 2.Kat Çamlıdere/Ankara - 0 312 753 13 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.