ANKARA ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMDE KALİTE PROJESİ EĞİTİMİ

EĞİTİMDE KALİTE PROJESİ EĞİTİMİ

Ankara Kalkınma Ajansı Teknik Destek Projeleri kapsamında ilçemiz idareci ve öğretmenlerine EĞİTİMDE KALİTE konulu eğitim semineri düzenlendi. Seminere katılan tüm katılımcılara sertifikaları takdim edildi.  Seminerde;

  • Kalite Kavramı ve Tarihçesi, Standartta Kullanılan Terimlerin Açılımı Kalite Sistemlerinin Gelişimi ve Kalite Sistem Standartları, Diğer Standartlarla İlişkiler, ISO 9001 Standart Maddelerinin Açıklanması ve Yorumlanması, ISO19011 Standardı (1 Gün-5 Saat)

  • Denetim ve Denetçi Kavramları (Denetçi Sektör Kodları), Denetimin Programlanması, Yeterlilik/Uygunluk Denetimi, Denetime Hazırlık ve Denetimin Gerçekleştirilmesi, Uygunsuzluk Kavramı ve Raporlaması, Denetim Raporlaması (1 Gün-5 Saat)

  • Denetçi Özellikleri ve Yetkinlikleri, Etkin Bir Denetim İçin Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar, Denetim Sırasında Yaşanılan Güçlükler ve Çözüm Yolları (1 Gün-5 Saat)

  • ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sisteminin Belgelendirilmesi ve Akreditasyon (ISO 17021 Standardı Çerçevesinde) (1 Gün-5 Saat)

  • Proses Analizi ve Yönetimi, Pratik Uygulamalar (1 Gün-5 Saat) konularına yer verildi. 

Ankara Kalkınma Ajansına, Eğitmen Sibel ÖZPULAT ve Erdoğan KÜÇÜK’e  kurumumuz idareci ve öğretmenlerine vermiş olduğu eğitim ile katkılarından dolayı  teşekkür ederiz.

 

                                                                                                          Lokman ÇELEBİ    

                                                                                            Çamlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü

Beyler Mahallesi, Cumhuriyet Cad. Dikilitaş Küme Evleri 187/2, 06740 Çamlıdere Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü 2.Kat Çamlıdere/Ankara - 0 312 753 13 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.