İHH ´´Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var´´ Proje Toplantısı
![İHH ´´Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var´´ Proje Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_29113925_img20160229wa0003.jpg)
Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var
24 Şubat Çarşamba günü Kaymakamlık Toplantı Salonunda, İHH derneği tarafından düzenlenen ´´Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var´´ projesi hakkında Ankara İl Koordinatörü Hasan EKİNCİ, İhh Ankara Temsilcisi Orhan DEMİREL, gönüllü olarak çalışan öğretmen İsmail Bey ve Öğrenci Ahmet Bey tarafından İlçe MEM Lokman ÇELEBİ, İlçe AR-GE Sorumlusu Gökhan YILMAZ,Okul ve Kurum Müdürlerine sunum yapılmış olup bu proje kapsamında nasıl daha fazla kitleye ulaşabilirizin kritiği yapılmıştır.
Emeği geçen herkese teşekkürler.