ANKARA ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cihangir CANTÜRK'ün 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Mesajı"Değerli idareci ve öğretmen arkadaşlarım, geleceğimizin güneşleri değerli öğrencilerimiz, kıymetli velilerimiz ve tüm eğitim çalışanı arkadaşlarım, 

 

06 Eylül 2021 Pazartesi günü itibariyle yüz yüze eğitime başlayacak olmanın ve Çamlıderemizin eğitimi için yeni adımlar atmanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Eğitim Öğretim sürecinin bir toplum için vazgeçilmez bir unsur olduğu düşünülerek, tüm dünya ile birlikte ülkemizin de mücadele ettiği bu salgın sürecinde bizlere düşen vazife, bu süreçten gerekli dersi almış bir şekilde yolumuza devam etmek, tedbirlerimizi almak ve okullarımızı birlikte açmaktır. Covid-19 salgını ile ilgili  çocuklarımızı, öğretmenlerimizi ve velilerimizi salgının zararlı etkilerinden korumak için tüm okullarımızda tedbirlerimizi aldık, almaya da devam edeceğiz.  

 

Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğimizin en büyük teminatı olduğu inancı ve bilinciyle onların bilginin, ilmin ve fennin takipçisi, araştırmacısı, okuyan, düşünen ve sorgulayan milli ve manevi değerlerine bağlı evrensel değerleri özümsemiş bir neslin ihyası için heyecanla ve yorulmadan çalışacak, ilgilenecek öğretmen kadrosuna sahip olduğumuza yürekten inanıyorum. Çamlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bölgemizde görev yapan eğitimcilerimizin sürekli yanlarında olacak, onlarla birlikte koşacak, işbirliği içerisinde olacak nitelikli bir veli profiline sahip olduğumuzun bilinci içindeyiz. Bu güzel işbirliğine sevgili öğrencilerimizin samimi gayretleri de eklenince başarının doğal sonuç olacağına eminiz.  

 

             Bizler,  Çamlıdere eğitim camiası olarak tüm imkânlarımızla dün olduğu gibi bugün de öğretmenlerimizin, sevgili öğrencilerimizin ve velilerimizin,  hizmetinde olmaya devam edeceğiz.

             Bu duygu ve düşüncelerle, 2021-2022 eğitim öğretim yılının hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyor, sağlıklı, başarılı ve huzur dolu çalışmalar diliyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

                                                                                                                                                                                        Cihangir CANTÜRK

                                                                                                                                                                                     İlçe Milli Eğitim Müdürü

Beyler Mahallesi, Cumhuriyet Cad. Dikilitaş Küme Evleri 187/2, 06740 Çamlıdere Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü 2.Kat Çamlıdere/Ankara - 0 312 753 13 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.