ANKARA
ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Halk Eğitim Merkezinden "Sıfır Atık ve Geri Dönüşüm Kütüphanesi"
![İlçemiz Halk Eğitim Merkezinden](/meb_iys_dosyalar/2022_03/17115553_8.jpg)
"İlçemizde ilk olarak Çamlıdere Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde yaptığımız #SıfırAtık ve Geri dönüşüm Kütüphanesi tamamlandı. Büyük bir özveri ile çalışan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
Tüm ilçe halkımızı yeni Kütüphanemize bekliyoruz."