İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURSU DÜZENLENDİ
![İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURSU DÜZENLENDİ](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_03151107_dscn5381.jpg)
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURSU DÜZENLENDİ
İlçemizde 03-04 Şubat 2016 tarihleri arasında iş sağlığı ve güvenliği kursu ilçemiz Şube Müdürü Bünyamin EROĞLU´nun açılış konuşmasının ardından İSG Uzmanı İbrahim BALABAN tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün daimi ve geçici işçilere yönelik İlçemiz Belediye konferans salonunda saat 9:30 gerçekleşmiştir. Katılımcılara yapılacak olan sınavda katılım belgesi ve İSG sertifikası verilecektir.Katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.