ANKARA ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İSTİKLAL MARŞI´NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY´U ANMA PROGRAMI

İSTİKLAL MARŞI´NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY´U ANMA PROGRAMI

           İstiklal Marşımızın kabulünün 94. yıldönümü ve M. Akif ERSOY´un vefatının 79. yıldönümü münasebetiyle Çamlıdere Belediyesi Konferans Salonunda İlçemiz Osmansin İlkokul ve Ortaokulu tarafından hazırlanan program 12/03/2015 tarihinde saat 10:00´da Kaymakam Aydın ERDOĞAN, Garnizon Komutanı ve diğer kurumların daire amirleri, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Program; saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Lokman ÇELEBİ´nin açılış konuşmasının ardından öğrenciler tarafından şiirler, oratoryo, sahne çalışmaları ile çeşitli gösteriler yapıldı. Programın hazırlanmasında emeği geçen Osmansın İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Fatih TÜRK, görevli öğretmenler ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. 

 

Beyler Mahallesi, Cumhuriyet Cad. Dikilitaş Küme Evleri 187/2, 06740 Çamlıdere Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü 2.Kat Çamlıdere/Ankara - 0 312 753 13 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.