ANKARA
ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İYİ GÜNLER ŞOFÖR AMCA EĞİTİMİ
![İYİ GÜNLER ŞOFÖR AMCA EĞİTİMİ](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_16142612_dscn5200.jpg)
03 Kasım 2015 tarihinde ilçemiz taşımalı servis şoförlerine İlçe Emniyet Müdürlüğünden Komiser Recep KÖKSAL, Kızılcahamam İlçe Jandarma Trafikten J.Ast.Kd.Bşcvş. Mehmet DOĞAN, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Şube Müdürü İsmail ŞAHİN tarafından; trafik güvenliği, ilk yardım ve iletişim konularını içeren eğitim verilmiştir. Eğitime katılan servis şoförlerine anket düzenlenmiş ve ardından katılım belgeleri teslim edilmiştir.