ANKARA ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kasım Ayı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) Çalışması Yapıldı.

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla hazırlanan “Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı” çerçevesinde Kasım ayı çalışma konusu olan “Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.)’in eğitim anlayışı, ilim öğrenmeye ve eğitime verdiği önem ve eğitim-öğretim metotları” ile ilgili olarak Eşref Nural ve Hüseyin Durguter’in birlikte hazırladıkları “Hz. Muhammed’in (s.a.v.) Eğitim Liderliği” konulu makalesi İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Din Öğretiminden sorumlu Şube Müdürü ve ilçemiz Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerinin katılımıyla 21.11.2018 tarihinde saat 14.00’te İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünde değerlendirildi.
Kasım Ayı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) Çalışması  Yapıldı.

06-12-2018

Beyler Mahallesi, Cumhuriyet Cad. Dikilitaş Küme Evleri 187/2, 06740 Çamlıdere Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü 2.Kat Çamlıdere/Ankara - 0 312 753 13 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.