ANKARA ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okulumuz ÇPAL ve okulun uygulama birimlerinde ek ders karşılığı kadrosuz usta öğretici alınacaktır. İlgilenenlerin 13/08/2021 Cuma günü saat 17.00'ye kadar ÇPAL'ye başvuru yapması gerekmektedir.

İLAN METNİ     Çamlıdere Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürlüğü'nden   İLAN TARİHİ: 28/07/2021      İLANDAN İNDİRME TARİHİ: 13/08/2021         Okulumuz Çamlıdere Çok Programlı Anadolu Lisesinde ve okulun uygulama Birimlerinde ek ders karşılığı kadrosuz usta öğretici alınacaktır.         İlgilenenlerin 13/08/2021 Cuma günü saat 17.00'ye kadar Çamlıdere Çok Programlı Anadolu Lisesi müdürlüğüne müracaatları ilanen duyurulur.   USTA ÖĞRETİCİLERDE ARANACAK ŞARTLAR    A-GENEL ŞARTLAR 1.  Türk Vatandaşı olmak. 2.  18 yaşından küçük olmamak. 3.  Kamu haklarından mahrum bulunmamak. (Ağır hapis veya altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolaylı iflas gibi yüz kızartıcı bir fiilden dolaylı hapis cezasından hükümlü bulunmamak.) 4.  Eylemli askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfına geçirmiş olmak. 5.  Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut engeli bulunmamak.       B-ÖZEL ŞARTLAR Başvuracağı alan ile ilgili En az Meslek Lisesi veya Dengi Okul mezunu olmak.   C-GÖREVLENDİRME YAPILACAK ALAN/BÖLÜMLER  VE KİŞİ SAYISI: Yiyecek İçecek  Hizmetleri Alanı/ 3 kişi görevlendirilecektir.   D-GÖREVLENDİRME SÜRESİ Yıl İçerisinde kısmi zamanlı olarak (Hizmetin gerektirdiği süreler içerisinde) Hizmetin gerektirdiği vardiyalarda (gündüz ve gece vardiyalarında)        SINAV TARİHİ VE YERİ Sınavın Türü                        Tarihi                                 Yeri                                                                      Saati   YAZILI SINAV                   16/08/2021          Çamlıdere Çok Programlı Anadolu Lisesi                       10:00 UYGULAMA SINAVI        16/08/2021         Çamlıdere Çok Programlı Anadolu Lisesi                        13:00   Başvuru Yeri: Çamlıdere Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürlüğü ( Adres: Beyler Mahallesi Ortatepe Mevkii Dikilitaş Sokak Kümeevler No 187 Çamlıdere/ANKARA   GEREKLİ BELGELER   1.       Başvuru Formu (Okul İdaresinden Temin edilecektir-Okul Web sitesinden alınabilir) 2.   Sabıka kaydı ( e-Devlet sistemi üzerinden alınabilir) 3.       Diploma / Mezuniyet belgesi (Aslı veya onaylı fotokopisi) 4.       Sağlık raporu 5.       Varsa alanı ile ilgili almış olduğu sertifikalar 6.       Kimlik Fotokopisi, 2 (İki) adet fotoğraf 7.       Askerlik ilişkisi olmadığına dair belge (e-Devlet sistemi üzerinden alınabilir) 8.       Hijyen Belgesi (Sınav sonrası göreve başlama esnasında istenecektir) Başvuru evrakları eksik olanların başvuruları geçersiz sayılır. Posta ile başvurular kabul edilmeyecektir.
Okulumuz ÇPAL ve okulun uygulama birimlerinde ek ders karşılığı kadrosuz usta öğretici alınacaktır. İlgilenenlerin 13/08/2021 Cuma günü saat 17.00'ye kadar ÇPAL'ye başvuru yapması gerekmektedir.

Beyler Mahallesi, Cumhuriyet Cad. Dikilitaş Küme Evleri 187/2, 06740 Çamlıdere Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü 2.Kat Çamlıdere/Ankara - 0 312 753 13 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.