ANKARA
ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
POLİS AMCA VOLEYBOL TURNUVASI
![POLİS AMCA VOLEYBOL TURNUVASI](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_25142440_18222103_img20160414wa0041.jpg)
İlçe Emniyet Müdürlüğünün destekleriyle Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Polis Amca Voleybol Turnuvası´nın final maçında Merkez Atatürk Ortaokulu ile İmam Hatip Ortaokulu karşılaştı. Maçı setlerde 3-0 kazanan Merkez Atatürk Ortaokulu kız voleybol takımı ilçe şampiyonu oldu. Kız Voleybol takımını tebrik ederiz.