ANKARA ÇAMLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU KARDEŞ OKUL PROJESİ NETBOOK BİLGİSAYAR VE KIRTASİYE DAĞITIMI

TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU KARDEŞ OKUL PROJESİ NETBOOK BİLGİSAYAR VE KIRTASİYE DAĞITIMI

            20 Ekim 2015 Dünya İstatistik Günü Etkinlikleri kapsamında TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU tarafından İlçemiz Osmansin Ortaokulu Kardeş Okul olarak belirlenmiş ve okulumuza temizlik malzemesi yardımı ile  öğrencilerinin tamamına TUİK BAŞKAN YRD. Sayın Musa YILMAZ, TUİK Destek Hizmetleri Daire Başkanı Sayın Şemsettin ÖZCAN, TUİK Ankara Bölge Müdürü Sayın Nurettin KAYA, Uzman Sayın Didem SEZER ve Şube Müdürü Sayın Bülent SEYHAN´ın katılımlarıyla Kırtasiye Yardımı ile başarılı olan 3 öğrenciye Netbook hediye edilmiştir.  Ayrıca  kütüphanesinde kullanılmak üzere Osmansin Ortakokulu´na 25 adet, Merkez Atatürk İlkokuluna 15 adet  netbook bilgisayarlar okul yönetimine teslim edilmiştir.  

         Başta TUİK yönetimi olmak üzere tüm bu yardımlarda desteklerini esirgemeyen TUİK çalışanlarına eğitime verdikleri bu değerli katkı için okulumuz, öğrenci ve velilerimiz adına teşekkür ederiz.    

                                              Çamlıdere İlçe  Milli Eğitim Müdürü  Lokman ÇELEBİ.

 

Beyler Mahallesi, Cumhuriyet Cad. Dikilitaş Küme Evleri 187/2, 06740 Çamlıdere Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü 2.Kat Çamlıdere/Ankara - 0 312 753 13 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.